WWW pro školy
Jak na Office - tutoriály, video návodyVytvoř si párové triko

Poradna - více přepínačů na listě

hlavní kategorie | zpět | + odpovědět na toto téma
více přepínačů na listě - diskuze na toto téma
Mám list, kde je graficky znázorněno 12 tiskových A4, leden až prosinec. Každý samostatný měsíc má nějakou barvu. Nad „únorem“ je jeden jediný přepínač pro možnost tisku sestav bez barvy. Nyní je to nastavené takto: barva= všechny měsíce, bílá=všechny měsíce. Chci docílit toho, abych měl u každého měsíce tento přepínač a ten by ovládat pouze daný měsíc. Tedy 12 přepínačů na sobě nezávislých. A to neumím nyní udělat. Děkuji za pomoc. Excel ke stáhnutí na ulozto: https://ulozto.cz/file/GfsVqIHCDYPw/odkazy-roh-listu-rar#!ZGL0LGR1BQD5ZGyvAJDlLwHmZmWwq1OMEP05GxkxYy9uLzZl.

Lobo | 6.7.2021 20:21  
 
 
Pokud chceš používat ovládací prvek formuláře - přepínač a mít jich na listě několik dvojic, musíš ony dvojice "zabalit" do rámečku -> "Skupinový rámeček" (ovládací prvky formuláře) a u každé dvojice nastavit propojení s buňkou.
Odpověď
Luboš | 6.7.2021 21:56  
 
 
Převelice děkuji Lobo ☺☺☺, mám vždy radost, když rada opravdu funguje! Pochopil jsem to a zbytek v podmíněném formátování jsem upravil, odkazy na různé buňky pro 0,1, stav). Velice děkuji. Jsem potěšen.
Odpověď
Luboš | 15.10.2021 13:35  
 
 
nemohu přijít na to, jak tento rámeček zneviditelnit, případně mu dát barvy (i jiné formáty), které splynou s pozadím. Prostě nechci, aby byl v defaultním stavu rámeček černý a s textem vidět. Děkuji.
Odpověď