WWW pro školy
Jak na Office - tutoriály, video návodyVytvoř si párové triko

Poradna - Podmíněné zobrazení dat

hlavní kategorie | zpět | + odpovědět na toto téma
Podmíněné zobrazení dat - diskuze na toto téma
Dobrý den, chtěl bych se s vámi poradit ohledně Excel funkce. Mám několik tabulek které obsahují deset a více hodnot. Pro příklad si můžeme představit seznam nábytku. Každá tabulka obsahuje jméno nábytku a nějaké parametry. Na dalším listu mám seznam ve kterém mám všechny položky nábytku řazené podle nazvu. Potřebuji vytvorit funkci, či podmínečne formátování, při kterém v seznamu vyberu název nábytku a mě se na základě výběru, vedle ukáže celá tabulka konkrétního nábytku s daty, které u konkrétního typu mám. Vedel by si s tím někdo rady? Sedím nad tímhle Excel souborem od rána a tohle je takovy ten final touch... Předem velmi děkuji za pomoc.

MePExG | 25.9.2020 18:51  
 
 
.. aké data, a akú podmienky. Dodaný popis sa dá riešiť iba popisom. Máte na výber vyhľadávacie funkcie, odkazy na iné listy, kontingenčné tabuľky, Power Query a VBA, resp. použiť vhodnú kombináciu.
Odpověď
Askaru Leonnwis | 28.9.2020 14:02  
 
 
Data jsou text nebo čísla. Jedná se o tabulku s udaji, rozměry, váhou, cenou a podobně. Kazda taková tabulka má své ID. A já potřebuji vybrat ze seznamu vše ID nějakou konkrétní a při potvrzení výběru potřebují, aby se data z celé tabulky, kterou přes ID výběru zobrazila vedle seznamu s výběrem ID
Odpověď
MePExG | 28.9.2020 16:41  
 
 
Príloha (aké zadanie, také riešenie).
Odpověď
MePExG | 28.9.2020 17:40  
 
 
Príloha (aké zadanie, také riešenie).
Odpověď