WWW pro školy
Jak na Office - tutoriály, video návodyVytvoř si párové triko

Poradna - kopírování vyfiltrované tabulky

hlavní kategorie | zpět | + odpovědět na toto téma
kopírování vyfiltrované tabulky - diskuze na toto téma
Dobrý den, prosím o radu, jak zkopírovat na nový list tabulku, kde jsem použila filtr, aby zůstala tabulka úplně stejná (stejná výška řádků, sloupců, atd...).Potřebuji aby byli v nové tabulce odstraněny skryté( odfitrované řádky ). Dále neumím zkopírovat tabulku, ve které jsou sloučené buňky. Prosím moc o pomoc, moc by mi to pomohlo v práci.

elninoslov | 5.6.2020 07:02  
 
 
Vyfiltrujte, označte, Ctrl+C, na nové miesto pravý klik, "Prilepiť špeciálne", "Ponechať šírky stĺpcov zdroja", Ctrl+V. Iba výšky riadkov sa neprenesú. So zlúčenými bunkami to problém má aj nemá. Záleží na konkrétnom príklade. Priložte prílohu.
Odpověď
Renata Malá | 5.6.2020 16:08  
 
 
jenomže tech řádků je přes 500 a mají různé výšky, přikládám tabulku, kde jsem skoro vše vymazala a změnila texty, aby toho nebylo tolik. Jsou tam buňky jak skryté, tak sloučené a chtějí po mě přesnou kopii jen s vyfitrovanými daty , aby byly odfitrované řádky odstraněny. Děkuji
Odpověď
elninoslov | 5.6.2020 23:17  
 
 
A čo keby to bolo takéto makro, ktoré by sa spustilo rovno zo súboru tlačítkom (ako je teraz), alebo by sa makro hodilo do súboru osobných makier Excelu a vytiahlo tlačítko na lištu. Fungovalo by to na akýkoľvek súbor s práve aktívnym hárkom. Akurát by sa to makro muselo kopírovať aj na iné PC ktoré by malo túto akciu vykonávať. No so súborom distribuované byť nemusí. A naopak aj bude vložené rovno do súboru bude sa distribuovať automaticky s ním, ale zase makro môže niekomu vadiť (z bezpečnostného hľadiska, lebo keď máte makrá vo firme zakázané, a zodpovedný sa makrám nerozumie, tak to nepôjde). Je to buď/alebo, jedno alebo druhé.
Odpověď
Renata Malá | 6.6.2020 14:46  
 
 
Děkuji moc, jste super, takhle to přesně potřebuju. Chtěla bych ještě poprosit, nejsem expert na excel a neumím makra, poradíte mi prosím, jak dostat Vámi vytvořené makro do mého počítače v práci, když si nemůžu nic nahrávat a poslat ten váš soubor do počítače v práci. Nesmíme tam nic externího nahrávat.( kam přesně klepnout a co tam napsat) Děkuji, moc jste mi pomohl
Odpověď