WWW pro školy
Jak na Office - tutoriály, video návodyVytvoř si párové triko

Poradna - vložit obrázky

hlavní kategorie | zpět | + odpovědět na toto téma
vložit obrázky - diskuze na toto téma
Chtěl bych k jednotlivým řádkům se skladovými položkami vložit obrázky.Nejlépe na kliknutí k některému z následujících polí v řádku. Tak jak je mám nyní dochází k překrytí obrázků.

elninoslov | 31.1.2019 13:52  
 
 
Čo presne chcete ? Chcete makrom jednorázovo vložiť ku každej položke v skladovej tabuľke obrázok položky ? A odkiaľ sa majú zobrať ? Ako identifikovať súbor na disku voči položke v tabuľke (názov, ID, ...) ? Alebo chcete tým, ktoré tam máte, hromadne zmeniť veľkosť veľkosti buniek (proporcionálne alebo roztiahnuť ?) ? Alebo chcete aby sa podľa voľby položky vedľa zobrazoval obrázok ? Vôbec nieje jasné, na čo pýtate. Upresnite, a priložte prílohu s tým čo máte, a s tým čo chcete dosiahnuť (príklad na pár položiek).
Odpověď
Vladimír | 31.1.2019 14:37  
 
 
Dávám do evidence v Excelu sklad. Ve skladě mám 27 položek. Jedná se o upomínkové předměty a dárky pro firmy a třeba i zaměstnance velké renomované světové firmy. Uloženy jsou v jedné kanceláři v zavřených skříních. Když bude někdo z vedení chtít třeba na jednání se zajímavou firmou vzít "všimné", nebude muset hledat ve skříních námět, ale podívá se do specifikace skladových zásob na počet kusů a podle fotek vybere dárky dle potřeby. Je možné mít složku s popsanými, očíslovanými obrazy předmětů zvlášť a v průběhu vybírání konfrontovat obě okna, ale lepší provedení by bylo, kdyby přímo v Excelu byly k dosažení ty fotky předmětů.
Odpověď