WWW pro školy
Jak na Office - tutoriály, video návodyVytvoř si  geekové tričko

Poradna - Makro - vytažení textu ze stránky a seřazení do dloupce A

hlavní kategorie | zpět | + odpovědět na toto téma
Makro - vytažení textu ze stránky a seřazení do dloupce A - diskuze na toto téma
Potřebuji vytvořit makro které mi vytáhne text z určité stránky a seřadí do sloupce A, každé slovo v samostatné buňce. Pomůžete? Děkuji.

elninoslov | 7.5.2018 00:43  
 
 
To myslíte Vážne, že ste presvedčený o existencii vešteckej gule ? Šmarjá, veď tú stránku uveďte, nech sa na to pozrieme. Aby sme vedeli či a ako je to formátované, ako delené, tagy, skripty, xml, virtuálne mačkanie čudlíkov, a pod ...
Odpověď
betcup.cz | 8.5.2018 19:41  
 
 
Já myslel nějaké univezální makro, abych tam zadal jakoukoliv adresu stránky která se mi zamane, a ono to vytáhlo text. To přece nemůže být tak složité jak to popisujete, myší ten text taky označím za vteřinu, dám CTRL+C a žádné další věci znát nepotřebuji.
Odpověď
Lobo | 8.5.2018 21:00  
 
 
No tak k čemu chceš makro?! Myší si označ text a dej CTRL+C. Jednoduché univerzální makro neexistuje a existovat nemůže. Je v tom příliš proměnných.
Odpověď
betcup.cz | 8.5.2018 21:59  
 
 
Protože ručně text o 10.000 slov seřadit do buněk pod sebe, každé slovo do 1 buňky, by logicky trvalo mnohem déle, než když na to budu mít makro. Myslel jsem že tohle je celkem jasné. Vytáhnout text ručně ze stránky problém není, myslel jsem že to bude jednoduché i makrem, ale když říkáte že to nejde, tak co alespoň to řazení textu makrem, to by někdo uměl?
Odpověď