WWW pro školy
Jak na Office - tutoriály, video návodyVytvoř si párové triko

Poradna - Word - meni si fonty sam od seba

hlavní kategorie | zpět | + odpovědět na toto téma
Word - meni si fonty sam od seba - diskuze na toto téma
Po upraveni dokumentu do pozadovanej formy (format nadpisov, citacie), ulozeni a opetovnom otvorení zmizne pozadovane formatovanie, nastavi si povodne. Sablonu som si upravila tak, ako potrebujem. Zatvorim dokument a AJ TAK PO OTVORENI VSETKO POMENENE. Sablona Normal.dot neobsahuje ten typ fontov, ktory si dany dokument "vybral". Prosim o pomoc. Niekde je "zakopane" nastavenie, ktore neviem najst.

Petr | 21.2.2018 10:28  
 
 
Zkuste tento postup: Otevřete soubor (doc nebo docx)se šablonou normal.dot (normal.dotm) a provedete všechny požadované změny. Potom vymažte text v dokumentu a prázdný dokument (obsahuje úpravy šablony) uložte jako normal.dot (normal.dotm). Místo uložení si musíte najít, pravděpodobně Soubor/Možnosti/Upřesnit a v dolní polovině posunovaného okna Obecné/ tlačítko Umistění souborů. Mějte na paměti, že je možné že bude nutný přístup administrátora. Následně by všechny soubory na upravené šabloně měly odpovídat Vaší představě.
Odpověď
Maca | 21.2.2018 11:25  
 
 
Ďakujem, skúsim sa s tým ešte pohrať. Zatiaľ som "likvidovala" nechcené formátovanie kopírovaním textu cez súbor .txt, a následným vložením späť do pôvodného dokumentu.
Odpověď